Yedek Parça Üretimi

Yedek Parça Üretimi

Yedek Parça Üretimi

Burkert Parts olarak Ağır Vasıta Araçları ve İş Makine gruplarına yönelik Orijinal Kalem Yedek Parça Ürünleri ve Yan-sanayi Yedek Parça Ürünlerinin tedariki, üretimi ile ürün yelpazemizi ve ürün çeşidimizi genişleterek, Yurt içi ve Yurt dışı Pazarlarında siz değerli müşterilerimizin taleplerine hızlı ve zamanında cevap verebilir bir konuma gelmiştir.

Ürün gamında orijinal yedek parçalar dışında dünyaca bilinen yan sanayi markalarını da barındıran firmamız yüksek stok kapasitesine sahiptir. Uzman ekibi ve teknik personeli ile müşterilerine üst düzey bir hizmet sunmayı amaçlamış olan firmamız, güven ve istikrar ile başarıya yürümektedir.

Firmamız Raflarında ve Stoklarında yer alan dünyaca ünlü Yan Sanayi Markalarından bazıları: Federal Mogul Ürünleri (Nural, Goetze, Glyco, AE, Payen), Kolben Schimit, Elring,

Victor Reinz, Supsan’dır.

Ayrıca Kuruluşumuzdaki Tescili Markamız olan EMRE ve 2010 yılı itibari ile yine kendi Tescili Markamız olan BURKERT Strong Performance ile kalite anlayışından ödün vermeksizin pazarın ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlar doğrultusunda ürün çeşitlerimizi her geçen gün arttırmaktayız.